Polerta - statybinės medžiagos Polerta - svetainės žemėlapis
Formula verner

UAB "Formula - Verner" buvo įkurta 1994-aisiais metais Kaune. Pagrindinės veiklos kryptys - ekologiškai švaraus kuro gamyba ir pardavimas, bei kieto kuro katilų prekyba.

1995 m. buvo pastatyta nauja gamykla, įdiegta Vokietijos firmos RUF GmbH&Co technologija ir pradėti gaminti pjuvenų briketai. Vėliau įmonės veikla plėtėsi ir be pjuvenų briketų gamybos pradėta gaminti medžio anglis, uždegimo pagaliukai ir kita produkcija iš medienos ir jos atliekų.

Dar viena įmonės veiklos kryptis - kietojo kuro katilų veikiančių dujų generaciniu principu, pardavimas. UAB "Formula-Verner" turi išskirtines Čekijos firmos "Verner" bei Vokietijos "Künzel" produkcijos atstovavimo Lietuvoje teises.


Gaminama produkcija turi įmonės ir DIN 51731 standartus, gaminiai yra aukštos kokybės ir turi gerą įpakavimą bei estetinį vaizdą.
Produkcija daugiausiai yra eksportuojama į Vokietijos ir Skandinavijos šalis.

UAB "Formula- Verner" yra "Lietuvos bioenergetikos ir energijos taupymo asociacijos" narė. Įmonės teritorijoje, Kauno rajone, 2004 m. pastatyta antroji vėjo jėgainė Lietuvoje. Demonstracinės vėjo jėgainės statybos tiklslas parodyti, kad Lietuvoje pelninga gaminti elektros energiją ir tuo pačiu populiarinti vėjo energetiką.


UAB "Formula - Verner"
Juragiai, Kauno r.
Tel.: +370 37 537260
Faksas: +370 37 537296
Mob: 8 616 91909
Kurta: Interneto svetainių kūrimas, svetainių dizainas, SEO